Jazyková škola

Jazyková škola poskytuje jazykové vzdělávání všem věkovým kategoriím už téměř polovinu století. V odpoledních a večerních kurzech se mohou učit jak začátečníci, tak i pokročilí angličtinu, němčinu, francouzštinu a ruštinu.

Kurzy byly a jsou standardní s klasickou výukou jazyka, konverzační nebo přípravné k různým zkouškám. Kromě toho umožňuje jazyková škola otevřít firemní kurzy, které přesně odpovídají požadavkům žadatelů a mohou se konat přímo ve firmách.

Ostatní kurzy probíhají v budově školy v multimediálních učebnách, kde je k dispozici nejmodernější vybavení. Učitelé využívají nejnovější metody a přístupy, aby výuka jazyků byla co nejefektivnější a nejzajímavější. Kurzy mohou být individuální v počtu 2 – 3 studentů, ale i skupinové do počtu 10 studentů.