Zkoušky Cambridge English

Ve dnech 4. a 5. června 2024 proběhly v naší škole cambridgeské zkoušky. Jako každý rok byli hlavními organizátory naši partneři ze společnosti ELEC z Českých Budějovic, ale letos poprvé jsme si vyzkoušeli novou formu zkoušek - a to digitální. Tento rok skládal zkoušky rekordní počet 160 dětí a studentů.
Z naší školy a z našich jazykových kurzů ze zúčastnilo 63 studentů:
33 skládalo zkoušku B1 Preliminary (PET), 26 zvládlo B2 First (FCE) a 4 dokonce úroveň C1 Advanced (CAE). Uspělo 61 studentů a polovina z nich dokonce dosáhla tak vysokého bodového ohodnocení, že mají na svém certifikátu vyšší úroveň.
Tradičně si zkoušky vyzkoušely i děti ze základních škol a my jim přejeme, aby dosáhly tak skvělých výsledků, jakých dosáhli naši studenti.
Všem úspěšným studentům gratulujeme a přejeme hodně sil do dalšího studia angličtiny!