Turnaj ve florbalu - ke 110. výročí založení školy

Dne 12. prosince 2023 se ve sportovní hale v Jindřichově Hradci uskutečnil vysoce očekávaný turnaj "O POHÁR OBCHODNÍ AKADEMIE". Akce se těšila velkému zájmu, a to zejména díky účasti všech středních škol v Jindřichově Hradci, včetně Obchodní akademie T. G. Masaryka, Gymnázia Vítězslava Nováka, Střední zdravotnické školy, Střední odborné školy a Středního odborného učiliště.

Turnaj byl zorganizován studentkou Markétou Musilovou a Mgr. Janem Koubou z Obchodní akademie T. G. Masaryka. Soutěžící předvedli skvělé sportovní výkony, což přispělo k úspěchu celé akce.

Výsledky turnaje byly následující:
1. místo: Střední zdravotnická škola
2. místo: Gymnázium Vítězslava Nováka
3. místo: Obchodní akademie T. G. Masaryka
4. místo: Střední odborná škola a Střední odborné učiliště

Pro týmy na prvních třech místech byly připraveny dorty, a nejen to, ale také sportovní ceny pro nejlepší hráčku, střelkyni a brankářku. Cenu za nejlepší hráčku obdržela Lucie Nováková (SOŠ), nejlepší střelkyni Agáta Razimová (SZŠ) a nejlepší brankářku Kateřina Papáčková (GVN).

Turnaj se stal nejen sportovním kláním mezi školami, ale také příležitostí k budování komunity a posílení kolektivního ducha. Gratulujeme všem týmům k jejich účasti a skvělým výkonům.