Talenti 1. ročníků

Na konci května 2024 se v Jihlavě konal 21. ročník soutěže TALENTI 1. ročníků v grafických předmětech (ovládání klávesnice a zpracování textu). Naši školu zastupovalo pět talentů: Lucie Bednářová, Linda Kunická, Viktorie Šifferová, Tadeáš Urban a Vít Kučera.

Soutěž byla velmi náročná, 10 minut korektura textu, 25 minutovek s penalizací 100 úhozů za chybu, a 3 desetiminutové opisy s penalizací 10, 50 a 100. Pokud bychom sečetli čas všech disciplín, tak naši soutěžící vydrželi víc než hodinu psát na klávesnici téměř nepřerušovaně. Celkem se soutěže zúčastnilo 54 soutěžících ze 13 škol a mezi velkou konkurencí se naši talenti umístili v první polovině a celé družstvo bylo na 5. místě.

Za vzornou reprezentaci školy jim děkujeme a přejeme hodně dalších úspěchů v ovládání klávesnice.