31. MČR ve zpracování textů

31. MČR žáků ve zpracování textů tentokrát hostila OA v Neveklově ve dnech 25. - 26. března 2024. Z naší školy se na soutěž nominovali po krajských kolech soutěže, které se uskutečnily v lednu, Katrin Hofmannová z 3. C a Dominik Hofmann z 4. C. V Neveklově se 1. den soutěžilo ve Wordprocessingu, Korektuře textu a Záznamu mluveného slova. 2. den probíhala soutěž Audiotranscription a Opis textu. Naši studenti se nominovali pouze do některých disciplín, kde se ve veliké konkurenci neztratili. Katrin se umístila na 11. místě v Opisu textu, na 17. místě v Korektuře textu a na 13. místě v soutěži Audiotranscription. Celkově tedy skončila na 13. místě. Dominik se umístil na 22. místě v Opisu textu, na 29. místě v Korektuře textu, na 15. místě v Audiotranscription. Celkově tedy skončil na 18. místě.
Děkujeme za reprezentaci školy a k dosaženým výsledkům gratulujeme.