Mistrovství ČR žáků ve zpracování textů

7. dubna 2021 se prostřednictvím Microsoft Teams uskutečnilo Mistrovství České republiky žáků ve zpracování textů. Do celostátního finále se po vítězství v krajském kole probojoval žák 3. ročníku, Adam Bártů, po dosažení těchto výkonů: MINUTOVKY - 433 čistých úhozů za minutu, PĚTIMINUTOVÝ OPIS V ANGLIČTINĚ s penalizací 25 úhozů za chybu - 336,2 čistých úhozů za minutu a DESETIMINUTOVÝ OPIS V ČESKÉM JAZYCE s penalizací 50 úhozů za chybu - 325 čistých úhozů za minutu. Ze 42 žáků středních škol, kteří se celostátního finále zúčastnili se v jednotlivých disciplínách umístil Adam takto: MINUTOVKY - 473,1 čistých úhozů za minutu (8. místo), PĚTIMINUTOVÝ OPIS V ANGLIČTINĚ s penalizací 25 úhozů za chybu - 399,8 čistých úhozů za minutu (12. místo) a DESETIMINUTOVÝ OPIS V ČESKÉM JAZYCE s penalizací 50 úhozů za chybu - 414,5 čistých úhozů za minutu (7. místo).

Výsledky krajského kola [PDF] | Celostátní výsledky [PDF]

K dosaženým výsledkům Adamovi gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci!!

Adam Bártů na Mistrovství ČR ve zpracování textu